Birim Kalite Komisyonları Üye Listesi

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ AKREDİTASYON, AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ               
BİRİM KALİTE KOMİSYONLARI LİSTESİ
Birimin Adı Birim kalite komisyonu üyesinin
Unvanı-Adı ve Soyadı
Alucra Turan Bulutçu MYO Dr. Öğr. Üyesi Uğur BELLİKLİ
Öğr. Gör. Yunus ŞENTÜRK
Öğr. Gör. Mustafa AYDIN
Recai ALACAHAN
Atilla Aydın AKIN
Mevlüde SAKIN
BAP Koordinasyon Birimi Doç.Dr. Özlem Tunç DEDE
Şube Müdürü Songül BARIŞ
Şef Özer ELMAS
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Daire Başkanı Hasan KÜLEKÇİ
Mühendis Derya ERDOĞAN
Programcı Fatih TOPÇU
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr.Gör. Arif ÇİLEK
Doç.Dr. Salih MEMİŞ
Doç.Dr. Hasan AKYURT
Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Ali GENİŞ
Seda HENDEN
Çevre Sorunları Temiz Üretim Uygulama ve Araltırma Merkezi Doç.Dr.Özlem TUNÇ DEDE
Doç.Dr.Uğur SEVİM
Dr.Öğr.Üyesi Ülkü BAYKAL
Tanju KALINTAŞ
Dereli MYO Öğr. Gör. Kürşat KURT
Öğr. Gör. Ahmet AHISKALI
Doç. Dr. Nuri ÖZTÜRK
Doç. Dr. Mutlu GÜLTEPE
Öğr. Gör. Dr. Murat AYAR
Öğr. Gör. Dr. Özgür KANBİR
İbrahim USTA
Muhsin DÖNER
Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör. Betül YETKİN GÜLMEZ
Öğr.Gör. Eda NERGİZ
Öğr.Gör. Şeyda Yasemin GÜRSOY
Öğr.Gör. Arda ERAVCI
Öğr.Gör. Seren ERAVCI
Diş Hekimliği Fakültesi Prof.Dr.Ahmet SALBACAK
Dr.Öğr. Üyesi Mustafa KAYNAR
Prof.Dr. Ali Çağın YÜCEL
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Pınar YÜCEL
Dr.Öğr. Üyesi Pınar NAİBOĞLU
Dr.Öğr. Üyesi Hatice Zehra BODUR GÜNEY
Emel SARIİPEK
Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Prof. Dr. Şirin DİLLİ
Öğr.Gör. Dr. Cevdet ÖZMEN
Eğitim Fakültesi Prof.Dr. Mustafa ŞANAL
Doç.Dr. Hasan Hüseyin AKSU
Murat KESKİN
Doç.Dr. Fatmanur ÖZEN
Doç.Dr. Eray ALACA
Doç.Dr. Cemalettin YILDIZ
Dr. Öğr. Üyesi Elif MAMUR YILMAZ
Dr.  Öğr. Üyesi Gizem UYUMAZ
Öğr. Gör. Dr. Halil İbrahim Çakır
Arş. Gör. Salih Kürşat ÇİLİNGİR
Mustafa KARAKÖSE
Erasmus Koordinatörlüğü Prof.Dr. Elif Neyran SOYLU
Öğr. Gör. Murat YAMAN
Öğr. Gör. Münire ÖZDEN
Espiye Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Hüseyin ŞAHİN
Dr. Öğr. Üyesi Kaan KALTALIOĞLU
Doç. Dr. Bayram YÜKSEL
Doç. Dr. Mustafa KARAKÖSE
Dr. Öğr. Üyesi Özlem ARSLAN
Öğr. Gör. Meltem DİZDAR
Hüdai GAZİOĞLU
Mustafa Kemal ÖZTOPAL
Türkan ELEVLİ
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Engin KABAN
Öğr. Gör. Çağatay KARADENİZ
Öğr. Gör. Ş.Duygu ATAKUDUBAN
Öğr. Gör. Gülizar MOLLAAHMETOĞLU
Öğr. Gör. Hatice GÜLER
Öğr. Gör. Özlem KARATAŞ
Öğr. Gör. Derya KELLECİ
Nureddin KÖSE
Melisa GÜNAYDIN
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr. Bahadır KOZ
Doç. Dr. Selin KALKAN
Dr. Öğr. Üyesin Yasemin HACIOĞLU
Doç. Dr. Oğuz OĞUR
Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL
Ens. Sekr. Mehmet ALİCANOĞLU
Turhan CANSU
Fen Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Beyhan KESİK
Doç. Dr. Eren BAŞ
Doç. Dr. Tamer AKKAN
Doç. Dr. Yaşar ŞİMŞEK
Doç. Dr. Sercan TURHAN
Dr. Öğr. Üyesi Adem ÖZBEK
Dr. Öğr. Üyesi Derya VURAL
Dr. Öğr. Üyesi Emine ERDOĞAN ÇİNAZ
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin SARAÇOĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKOÇ
Dr. Öğr. Üyesi Murat ÖZATA
Dr. Öğr. Üyesi Rahim KIZGUT
Dr. Öğr. Üyesi Zekeriyya BAHADIR
Arş. Gör. Dr. Şekip AKTAY
Erol CAN
Genel Sekreterlik Ahmet Tevfik KORKMAZ
Şenol AKÇAY
Ali Osman UĞUR
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Prof.Dr. Güven ÖZDEM
Dr. Öğr. Üyesi Seda Nur ATASOY
Doç.Dr. Gazanfer İLTAR
Öğr. Gör. Ekin Su KUZU
Arş. Gör. Dr. Eda Seda TOSUN
Doç.Dr. Merve GÜVEN ÖZKERİM
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal ÖZKUL
Ahmet SAKA
Sinem Nur GÖKÇE
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi İhsan CORA
Öğr. Gör. Tuba ŞANLI
Dr. Öğr. Üyesi Can USTA
Öğr. Gör. Şifa KIRHASANOĞLU
Öğr. Gör. Onur SEYRANLIOĞLU
Hüseyin TOPŞİR
Merve GÖGÇEOĞLU
Hukuk Müşavirliği Avukat Tolga MISIRCI
Avukat Abdullah DURGUT
Şef Ali BOZAN
İdari ve Mali İşler Başkanlığı Ali AYAR
Ahmet MEMİŞ
Merve DEMİRCİ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof.Dr. Ufuk YOLCU
Dr. Öğr. Üyesi Murat ÖZDEMİR
Doç.Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ
Dr. Öğr. Üyesi Paşa BOZKURT 
Dr. Öğr. Üyesi Hacı Mevlüt KARATAŞ
Arş. Gör. Özlem ZEYBEK
Arş. Gör. Fecra AKCA
Havva Sibel KILÇASLAN
Volkan BÜTÜNER
Çağman YARAMAN
İslami İlimler Fakültesi Prof.Dr. Hüseyin PEKER
Doç.Dr. Ali YILMAZ
Doç.Dr. Recep ÖNAL
Doç.Dr. Mustafa ÇAKMAK
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ALGUR
Öğr.Gör. Dr.Kamil Ruhi ALBAYRAK
Arş. Gör. Halil İbrahim ÖZASMA
Arş. Gör. Mustafa TOPŞİR
Arş.Gör. Abdulhamit SOĞUKPINAR
Yakup KIRDEMİR
Elif KÜÇÜKAYDIN
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Halit Erdem ÇOLAKOĞLU
Öğr.Gör.Dr. Fatih SAYDAM
Öğr.Gör. Ahmet ONAL
Öğr.Gör.Dilek TERZİOĞLU
Öğr.Gör. Dr. İlknur KOÇAK ŞEN
Öğr.Gör. Muhammed Ramazan DEMİRCİ
Öğr.Gör. Muhammed ÖZTEMEL
Adem DEMİR
Halil YILMAZ
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Daire Başkanı MehmetFATSA
Şube Müdürü Fatma Gül EŞGÜNOĞLU
Kütüphaneci Remziye AVCIOĞLU
Mevlana Kurum Koordinatörlüğü Dr.Öğr. Üyesİ Murat ÖZDEMİR
Öğr.Gör. Anıl MANGUŞ
Mühendislik Fakültesi Prof.Dr. Mustafa TÜRKMEN
Doç.Dr. Erkan KALIPCI
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Ali DERELİ
Doç.Dr.Eren KÖMÜRLÜ
Doç.Dr. Selin KALKAN
Doç.Dr. Atila Gürhan ÇELİK
Doç.Dr. Arzu AYDIN UNCUMUSAOĞLU
Dr.Öğr. Üyesi Hilmi ZENK
Dr. Öğr. Üyesi Erkan GÜLER
Dr.Öğr. Üyesi Hüseyin CÜCE
Arş.Gör. Hayri Metin NUMANOĞLU
Arş.Gör. Sevcel Gözde TANAY
Arş. Gör. Nihal GENÇ
Arş. Gör. Ferdi ÖZBİLGİN
Arş. Gör. Furkan ŞEN
Arş. Gör. Musa DEMİR
Bahtiyar MIHCI
Tanju KALINTAŞ
Zehra DEMİR İŞTAR
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Daire Başkanı Doğan TUNÇ
Şube Müdürü Kader ÇELEBİ
Şef Selim ARSLAN
Personel Daire Başkanlığı Personel Daire Başkanı Arzu TURAN KURT
Şef Huriser KEÇECİ
Şef Uğur BAŞUSTAOĞLU
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doç.Dr. Selçuk TAKIR
Prof.Dr. Sembol YILDIRMAK
Prof.Dr. Cihangir AKDEMİR
Doç.Dr. Şevki KOLUKISA
Doç.Dr. Emine Ela KÜÇÜK
Hasan KURT
Celal GÖRMÜŞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Prof.Dr. Ayşegül ÇEBİ
Dr. Öğr. Üyesi Şule KIRCA
Dr.Öğr. Üyesi Fatma GENÇ
Doç.Dr. Emine Ela KÜÇÜK
Dr.Öğretim Üyesi Candan KAYA
Dr. Öğr. Üyesi Nurullah ÇALIŞ
Doç.Dr. Yeşim YAMAN AKTAŞ
Şenol GÖKTEKİN
Gözde Gül ÖZDEMİR
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Ümit CEYLAN
Doç.Dr. Aytaç GÜDER
Dr. Öğr. Üyesi Arzu KURŞUN
Öğr.Gör. Gizem KETREZ
Öğr.Gör. Habibe DURDU
Öğr.Gör. Ender USTA
Öğr.Gör. Nazmiye Tuğba BAHAR
Fatma ÇOBANOĞLU
Nilay Buse AFAN
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Daire Başkanı Ümmühan ÖZGÜL
Şube Müdürü Hilal AYHAN
Şef Emine GÜNGÖR
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Levent MEMİŞ
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman ÖCAL
Ünal ÇAKIR
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Salih MEMİŞ (Müdür)
Öğr. Gör. İsmail BAYRAM (Müdür Yardımcısı)
İbrahim KURT (Yüksekokul Sekreteri)
Öğr. Gör. Fatma KARAOĞLU (Birim Kalite Temsilcisi)
Öğr. Gör. Muammer KALAY
Öğr.Gör. Murat BAŞARAN
Zehra ERKEN
Spor Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Birol ERTUĞRAL
Doç. Dr. Şevki KOLUKISA
Doç. Dr. Fatih ÖZGÜL
Doç. Dr. Kürşad Han DÖNMEZ
Dr. Öğr. Üyesi Halil ÇOLAK
Nurcan TEPE
Damla KARAHASAN
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Muammer ÖĞRETİCİ
Seyfi GÖKTEKİN
Ayşegül OKSAL
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (ŞSBMYO) Öğr. Gör. Necati ALTEMUR
Öğr.Gör. Doğal ÜNAL
Öğr. Gör. Dilek TOPÇU MUMLU
Öğr. Gör. Özgür KURU
Öğr. Gör. Tayfun AYGÜN
Öğr. Gör. İsmail Gencer ŞENTÜRK
Öğr. Gör. Dr. İsmail ALİCİ
Öğr. Gör. Kadriye ONBAŞ
*
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr. Üyesi Mustafa CÜCE
Öğr. Gör. Mehmet KILINÇ
Yükseokul Sekreteri Zühal ERDEMİR
Dr.Öğr. Üyesi Rena HÜSEYİNOĞLU
Öğr. Gör. Leyla KAYA DURMAZ
Öğr. Gör. Onur BASANÇELEBİ
Öğr. Gör. Gülşah POLAT
Ahmet Ziya ULUĞINARLI
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Gör. Serdar SOYLU
Öğr. Gör. İpek DEMİR
Ünal ŞENTÜRK
Öğr. Gör. Özgür KALAFAT
Öğr. Gör. Şakir KUZEY
Öğr. Gör. Aytuğ Kaan ÖZTÜRK
Öğr. Gör. Mehmet Alper MERCAN
Öğr. Gör. Gamzehan BİNİCİ
Öğr. Gör. Yasemin KALAFAT
Öğr. Gör. Dursun SEFEROĞLU
Öğr. Gör. Arzu ARSLAN
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Prof. Dr. Aysun TÜRKMEN
Öğr. Gör. Erhan İŞLER
Öğr. Gör. Alparslan TÜFEKÇİ
Dr. Öğr. Üyesi Kenan YANMAZ
Öğr. Gör. Birkut GÜLER
Öğr. Gör. Ahmet Mustafa ÖZTÜRK
Öğr. Gör. Akın YILDIRIM
Öğr. Gör. Nurdan KUMAŞ ŞENOL
Öğr. Gör. Adil KONDİLOĞLU
Zekâi BALKAYA
Zeki AKBAYRAK
Tıp Fakültesi Prof.Dr. Canan ÇELİK İÇEN
Doç.Dr. Mücahit GÜNAYDIN
Prof.Dr. Hülya AKAN
Doç.Dr. Ebru ALP
Dr. Öğr. Üyesi İlknur YAVUZ
Hüsamettin YAVUZ
Dilara BAYRAKTAR
Tirebolu İletişim Fakültesi Prof.Dr. Nazım ELMAS
Prof.Dr. Günseli BAYRAKTUTAN
Dr. Öğr. Üyesi Barış YETKİN
Araş. Gör. Gökhan TOPTEPE
Zehra YILMAZ
Hüseyin BUĞDAYCI
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Dr. Öğr. Üyesi Hayrettin KARADENİZ
Öğr. Gör. Refik YILMAZ
Öğr. Gör. Hasan ÇAMCI
Öğr. Gör. Halil SUNAR
Öğr. Gör. Ömer Faruk ÖZTÜRK
Mustafa Tahir TACAL
Ayşegül YILMAZ
Turizm Fakültesi Prof.Dr.Musa GENÇ
Dr. Öğr. Üyesi Paşa Mustafa ÖZYURT
Dr. Öğr. Üyesi Bayram KANCA
Dr. Öğr. Üyesi Ömür UÇAR
Dr. Öğr. Üyesi Paşa Mustafa ÖZYURT
Murat SARIİPEK
Ersoy GÜLAL
TÖMER Handan AYDIN BAŞOĞLU
Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörlüğü Öğr.Gör.Abdullah DEMİR
Yusuf ULU
Ousseini Zorome
Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) Arş. Gör. Dr. Mithat ÇİÇEK
Öğr. Gör.  Yavuz TEKBAŞ
Muammer DUMLU
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr. Gör. Öznur GÜLER
Öğr. Gör. Melike GÜNBEY
Öğr. Gör. Yeşim YILMAZ
Öğr. Gör. Şule TURAN
Öğr. Gör. Yunus Emre TAŞKIN
Aytül OKŞAN YAYLI
Melike Ebrar UÇAN
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Daire Başkanı Coşkun ŞENTÜRK
Şube Müdürü Necati ORAL
Çevre Mühendisi Zeynep Berkim TALIÇ