YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas Üniversitemiz Senato Toplantısına Katıldı

30 Eylül 2021 Perşembe

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Üniversitemizin 30 Eylül 2021 tarihli Senato toplantısına çevrimiçi bağlantı ile katıldı.

Üniversitesimiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, toplantının açılış konuşmasında, YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a senato toplantısına katılımından dolayı teşekkürlerini iletti.

Toplantıda; Üniversitemizin kalite süreçlerinde son yıllardaki gelişiminin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, “Giresun Üniversitesinin ilerleme ve yol kat etmesi önemli bizler için. YÖKAK olarak bu yıl gerçekleştirdiğimiz İzleme Programı kapsamında, Üniversitenin 2018 yılından bu yana, KGBR’da yer alan gelişmeye açık yönlerde çok başarılı çalışmalar yaptığını gördük. İzleme Programının takım başkanı değerlendirici Prof. Dr. Elif Çepni hocamızın bizlerle paylaştığı duygu ve düşünceleri bizlerde Senato ile paylaşmak istedik” dedi. Daha sonra, YÖKAK tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, kazanımlar ve hedefleri ile ilgili bilgiler aktaran Elmas, “Giresun Üniversitesinde yürütülen ve dikkat çeken kalite çalışmalarından dolayı Üniversitemiz Rektörü başta olmak üzere, yöneticilere ve personele gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, YÖKAK ekibini Giresun’da ağırlamak istediklerini belirterek, iki değerli kurum organizasyonu ile yükseköğretimde kalite süreçlerinin ele alındığı kapsamlı bir toplantı organize etmeyi arzuladıklarını sözlerine ekledi. Karşılıklı değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda son olarak, YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a teşekkür eden Rektörümüz, Üniversitemizde başarılı bir şekilde yürütülen kalite çalışmalarına katkı ve emeği geçen Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Şanal ve Koordinatörlük çalışma ekibi başta olmak üzere, tüm komisyonlarda yer alan personele teşekkür etti.