Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can Öğrencilerle Buluştu

11 Ocak 2024 Perşembe

Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, “Giresun Üniversitesi Kalite Yolculuğunda Rektör-Öğrenci Buluşması” etkinliği kapsamında 11 Ocak 2024 Perşembe günü Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda öğrencilerle bir araya geldi.

Giresun Üniversitesi Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğü ile Kalite Topluluğunun iş birliğinde düzenlenen etkinliğe öğrenciler yoğun katılım sağladı. Üniversitemizin şehir merkezinde bulunan Güre, Gazipaşa ve Nizamiye Yerleşkelerinin yanı sıra ilçelerde eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz de etkinliğe katılarak Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ve yönetim kadrosuna istek, ihtiyaç ve önerilerini ilettiler.

Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’ın yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin, Rektör Baş Danışmanımız Prof. Dr. Mustafa Şanal, Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Firdevs İclal Karataş Aydın, Genel Sekreterimiz Ahmet Tevfik Korkmaz, Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanı Rabia Hafızoğlu ve Öğrenci İşleri Şube Müdürü Özcan Ayten katıldılar.