Birim Kalite Komisyonları Üye Listesi

                                    AKREDİTASYON, AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ                                              
BİRİM KALİTE KOMİSYONLARI LİSTESİ
Birimin Adı Birim kalite komisyonunda görevlendirilen kişinin
Unvanı-Adı ve Soyadı
Alucra Turan Bulutçu MYO Dr. Öğr. Üyesi Uğur BELLİKLİ
Alucra Turan Bulutçu MYO Öğr. Gör. Yunus ŞENTÜRK
Alucra Turan Bulutçu MYO Öğr. Gör. Mustafa AYDIN
Alucra Turan Bulutçu MYO Recai ALACAHAN
Alucra Turan Bulutçu MYO Atilla Aydın AKIN
Alucra Turan Bulutçu MYO Mevlüde SAKIN
BAP Koordinasyon Birimi Doç.Dr. Özlem Tunç DEDE
BAP Koordinasyon Birimi Şube Müdürü Songül BARIŞ
BAP Koordinasyon Birimi Şef Özer ELMAS
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Daire Başkanı Hasan KÜLEKÇİ
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Mühendis Derya ERDOĞAN
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Mühendis Tuğrul YAĞBASAN
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Mühendis Mehmet KAYNAK
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Öğretim Üyesi Doğan KÜÇÜK
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şef Şelçuk SÖYLERİZ
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şef Hülya KIZILTAŞ MUSAOĞLU
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Teknikler Hüseyin İZ
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Teknikler Emrah ELMAS
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Programcı Fatih TOPÇU
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Teknisyen Selahattin SAKAL
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Teknisyen Kenan ERGÜN
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr.Gör. Arif ÇİLEK
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Doç.Dr. Salih MEMİŞ
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Doç.Dr. Hakan AKYURT
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Ali GENİŞ
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Seda HENDEN
Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sedanur KAYA
Çevre Sorunları Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Doç.Dr.Özlem TUNÇ DEDE
Çevre Sorunları Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Doç.Dr.Uğur SEVİM
Çevre Sorunları Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Dr.Öğr.Üyesi Ülkü BAYKAL
Çevre Sorunları Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Tanju KALINTAŞ
Çevre Sorunları Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Yavuz KARADAŞ
Dereli MYO Öğr. Gör. Kürşat KURT
Dereli MYO Dr. Öğr. Üyesi M. Hakkı Yıldırım
Dereli MYO Doç. Dr. Nuri ÖZTÜRK
Dereli MYO Doç. Dr. Mutlu GÜLTEPE
Dereli MYO Öğr. Gör. Dr. Murat AYAR
Dereli MYO Öğr. Gör. Dr. Özgür KANBİR
Dereli MYO Harun KOCA
Dereli MYO Sezgin EKİNCİ
Devlet Konservatuvarı Betül YETKİN GÜLMEZ
Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör. Eda NERGİZ
Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör. Şeyda Yasemin GÜRSOY
Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör. Arda ERAVCI
Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör. Seren ERAVCI
Devlet Konservatuvarı Mustafa ÖZMEN
Diş Hekimliği Fakültesi Prof. Dr. Hikmet AYDEMİR
Diş Hekimliği Fakültesi Dr.Öğr. Üyesi Mustafa KAYNAR
Diş Hekimliği Fakültesi Prof.Dr. Ali Çağın YÜCEL
Diş Hekimliği Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Pınar YÜCEL
Diş Hekimliği Fakültesi Dr.Öğr. Üyesi Pınar NAİBOĞLU
Diş Hekimliği Fakültesi Dr.Öğr. Üyesi Hatice Zehra BODUR GÜNEY
Diş Hekimliği Fakültesi Emel SARIİPEK
Diş Hekimliği Fakültesi Egemen ÖZKAN
Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Prof. Dr. Şirin DİLLİ
Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Öğr.Gör. Dr. Cevdet ÖZMEN
Eğitim Fakültesi Prof.Dr. Mustafa ŞANAL
Eğitim Fakültesi Doç.Dr. Hasan Hüseyin AKSU
Eğitim Fakültesi Doç.Dr. Fatmanur ÖZEN
Eğitim Fakültesi Doç.Dr. Eray ALACA
Eğitim Fakültesi Doç.Dr. Cemalettin YILDIZ
Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Elif MAMUR YILMAZ
Eğitim Fakültesi Dr.  Öğr. Üyesi Gizem UYUMAZ
Eğitim Fakültesi Öğr. Gör. Dr. Halil İbrahim ÇAKIR
Eğitim Fakültesi Arş. Gör. Salih Kürşat ÇİLİNGİR
Eğitim Fakültesi Murat KESKİN
Eğitim Fakültesi Afra Nur ÇELİK
Engelsiz Üniversite Birimi Emre Can Kızıltaş
Erasmus Koordinatörlüğü Prof.Dr. Elif Neyran SOYLU
Erasmus Koordinatörlüğü Öğr. Gör. Murat YAMAN
Erasmus Koordinatörlüğü Öğr. Gör. Münire ÖZDEN
Espiye Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Hüseyin ŞAHİN
Espiye Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Kaan KALTALIOĞLU
Espiye Meslek Yüksekokulu Doç. Dr. Bayram YÜKSEL
Espiye Meslek Yüksekokulu Doç. Dr. Mustafa KARAKÖSE
Espiye Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Özlem ARSLAN
Espiye Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Meltem DİZDAR
Espiye Meslek Yüksekokulu Hüdai GAZİOĞLU
Espiye Meslek Yüksekokulu Mustafa Kemal ÖZTOPAL
Espiye Meslek Yüksekokulu Esra KARAHAN
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Engin KABAN
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Çağatay KARADENİZ
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ş.Duygu ATAKUDUBAN
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Gülsüm DÜŞEK 
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Önder BAŞUSLU
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mehmet Akif KARA
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Derya KELLECİ
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Nureddin KÖSE
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Melisa GÜNAYDIN
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr. Bahadır KOZ
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr. Selin KALKAN
Fen Bilimleri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesin Yasemin HACIOĞLU
Fen Bilimleri Enstitüsü Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL
Fen Bilimleri Enstitüsü Araş. Gör. Hasan Hüseyin GÜL
Fen Bilimleri Enstitüsü Ens. Sekr. Mehmet ALİCANOĞLU
Fen Bilimleri Enstitüsü Turhan CANSU
Fen Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Beyhan KESİK
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Eren BAŞ
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Tamer AKKAN
Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Yaşar ŞİMŞEK
Fen Edebiyat Fakültesi Doç.Dr.Sercan TURHAN
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Adem ÖZBEK
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Derya VURAL
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Emine ERDOĞAN ÇİNAZ
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin SARAÇOĞLU
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKOÇ
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Murat ÖZATA
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ali Zafer DALAR
Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Zekeriyya BAHADIR
Fen Edebiyat Fakültesi Arş. Gör. Dr. Şekip AKTAY
Fen Edebiyat Fakültesi Erol CAN
Fen Edebiyat Fakültesi Çiğdem ÇOMAK
Genel Sekreterlik Ahmet Tevfik KORKMAZ
Genel Sekreterlik Şenol AKÇAY
Genel Sekreterlik Şef Ali Osman OĞUR 
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Prof.Dr. Güven ÖZDEM
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Seda Nur ATASOY
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Doç.Dr. Gazanfer İLTAR
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mesut TANRIKULU
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal ÖZKUL
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Arş. Gör. Dr. Eda Seda TOSUN
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Ahmet SAKA
Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Gamze YAŞAR
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi İhsan CORA
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Tuba ŞANLI
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Can USTA
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Şifa KIRHASANOĞLU
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Onur SEYRANLIOĞLU
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Hüseyin TOPŞİR
Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gözde PULLU
Hukuk Müşavirliği Avukat Tolga MISIRCI
Hukuk Müşavirliği Avukat Abdullah DURGUT
Hukuk Müşavirliği Şef Mustafa DEMİREL 
İdari ve Mali İşler Başkanlığı Ali AYAR
İdari ve Mali İşler Başkanlığı Ahmet MEMİŞ
İdari ve Mali İşler Başkanlığı Merve DEMİRCİ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof.Dr. Ufuk YOLCU
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Murat ÖZDEMİR
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Doç.Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Paşa BOZKURT 
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Hacı Mevlüt KARATAŞ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Arş. Gör. Özlem ZEYBEK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Arş. Gör. Fecra AKCA
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Havva Sibel KILÇASLAN
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Volkan BÜTÜNER
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ferit CÖMERT
İslami İlimler Fakültesi Prof.Dr. Hüseyin PEKER
İslami İlimler Fakültesi Doç.Dr. Ali YILMAZ
İslami İlimler Fakültesi Doç.Dr. Recep ÖNAL
İslami İlimler Fakültesi Doç.Dr. Mustafa ÇAKMAK
İslami İlimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ALGUR
İslami İlimler Fakültesi Öğr.Gör. Dr.Kamil Ruhi ALBAYRAK
İslami İlimler Fakültesi Arş. Gör. Halil İbrahim ÖZASMA
İslami İlimler Fakültesi Arş. Gör. Mustafa TOPŞİR
İslami İlimler Fakültesi Arş.Gör. Abdulhamit SOĞUKPINAR
İslami İlimler Fakültesi Yakup KIRDEMİR
İslami İlimler Fakültesi Ayşe Nur KAYA
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Halit Erdem ÇOLAKOĞLU
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Huriye SARIALİOĞLU
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Ahmet ONAL
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör.Dilek TERZİOĞLU
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Dr. İlknur KOÇAK ŞEN
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Muhammed Ramazan DEMİRCİ
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Muhammed ÖZTEMEL
Keşap Meslek Yüksekokulu Adem DEMİR
Keşap Meslek Yüksekokulu Zeynep YILDIZ
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Daire Başkanı Mehmet FATSA
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürü Fatma Gül EŞGÜNOĞLU
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Kütüphaneci Remziye AVCIOĞLU
Mevlana Kurum Koordinatörlüğü Dr.Öğr. Üyesİ Murat ÖZDEMİR
Mevlana Kurum Koordinatörlüğü Öğr.Gör. Anıl MANGUŞ
Mühendislik Fakültesi Prof.Dr. Mustafa TÜRKMEN
Mühendislik Fakültesi Doç.Dr. Erkan KALIPCI
Mühendislik Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Ali DERELİ
Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Nihat TUĞLUOĞLU
Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Hakan ADATEPE
Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Ayhan KARA
Mühendislik Fakültesi Prof. Dr.Cengiz MUTLU
Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Ahmet APAYDIN
Mühendislik Fakültesi Doç.Dr.Eren KÖMÜRLÜ
Mühendislik Fakültesi Doç.Dr. Selin KALKAN
Mühendislik Fakültesi Doç. Dr. Volkan BAŞER
Mühendislik Fakültesi Doç.Dr. Arzu AYDIN UNCUMUSAOĞLU
Mühendislik Fakültesi Doç. Dr. Serkan DEMİR
Mühendislik Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Erkan GÜLER
Mühendislik Fakültesi Dr.Öğr. Üyesi Hüseyin CÜCE
Mühendislik Fakültesi Arş.Gör. Hayri Metin NUMANOĞLU
Mühendislik Fakültesi Arş.Gör. Sevcel Gözde TANAY
Mühendislik Fakültesi Arş. Gör. Nihal GENÇ
Mühendislik Fakültesi Arş. Gör. Ferdi ÖZBİLGİN
Mühendislik Fakültesi Arş. Gör. Furkan ŞEN
Mühendislik Fakültesi Arş. Gör. Musa DEMİR
Mühendislik Fakültesi Bahtiyar MIHCI
Mühendislik Fakültesi Tanju KALINTAŞ
Mühendislik Fakültesi Zehra DEMİR İŞTAR
Mühendislik Fakültesi Tayyip Ensar UZUN
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Doğan TUNÇ
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı  Kader ÇELEBİ
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şef Selim ARSLAN
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Meltem MEHDİ
Personel Daire Başkanlığı Personel Daire Başkanı Arzu TURAN KURT
Personel Daire Başkanlığı Şef Huriser KEÇECİ
Personel Daire Başkanlığı Şef Uğur BAŞUSTAOĞLU
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doç.Dr. Selçuk TAKIR
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Prof.Dr. Sembol YILDIRMAK
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Prof.Dr. Cihangir AKDEMİR
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doç.Dr. Şevki KOLUKISA
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doç.Dr. Emine Ela KÜÇÜK
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hasan KURT
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Celal GÖRMÜŞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Prof.Dr. Ayşegül ÇEBİ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Şule KIRCA
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr.Öğr. Üyesi Fatma GENÇ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Doç.Dr. Emine Ela KÜÇÜK
Sağlık Bilimleri Fakültesi Doç.Dr. Yeşim YAMAN AKTAŞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr.Öğretim Üyesi Candan KAYA
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Nurullah ÇALIŞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Şenol GÖKTEKİN
Sağlık Bilimleri Fakültesi Elif KODAZ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Ümit CEYLAN
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Aytaç GÜDER
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Arzu KUŞUN
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Gizem KETREZ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Habibe DURDU
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Ender USTA
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Nazmiye Tuğba BAHAR
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fatma ÇOBANOĞLU
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Nilay Buse AFAN
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Daire Başkanı Ümmühan ÖZGÜL
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü Hilal AYHAN
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şef Emine GÜNGÖR
Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürlüğü Prof. Dr. Hakan ADATEPE
Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürlüğü Prof. Dr. Mehmet Galip İÇDUYGU
Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürlüğü Dr. Öğr. Üyesi Fatma Selin SAK
Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürlüğü Muharrem ESENKAYA
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Levent MEMİŞ
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Süleyman ÖCAL
Sosyal Bilimler Enstitüsü Ünal ÇAKIR
Sosyal Bilimler Enstitüsü Olçun KARABAŞ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Doç.Dr. Salih MEMİŞ 
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. İsmail BAYRAM
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu İbrahim KURT 
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Fatma KARAOĞLU 
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Muammer KALAY
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Murat BAŞARAN
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Zehra ERKEN
Spor Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Birol ERTUĞRAL
Spor Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Şevki KOLUKISA
Spor Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Fatih ÖZGÜL
Spor Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Kürşad Han DÖNMEZ
Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Halil ÇOLAK
Spor Bilimleri Fakültesi Nurcan TEPE
Spor Bilimleri Fakültesi Damla KARAHASAN
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Muammer ÖĞRETİCİ
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Seyfi GÖKTEKİN
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Ayşegül OKSAL
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Necati ALTEMUR
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr.Gör. Doğal ÜNAL
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Dilek TOPÇU MUMLU
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Özgür KURU
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Tayfun AYGÜN
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. İsmail Gencer ŞENTÜRK
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Kadriye ONBAŞ
Şebinkarahisar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Lale KARACA
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr. Üyesi Mustafa CÜCE
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Mehmet KILINÇ
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr. Üyesi Rena HÜSEYİNOĞLU
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Leyla KAYA DURMAZ
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Onur BASANÇELEBİ
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Gülşah POLAT
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğr. Gör. Tuğba SEFEROĞLU
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni Nazmiye ASMAER
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yükseokul Sekreteri Zühal ERDEMİR
Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Nisa Nur GÜLER 
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğretim Üyesi Serdar SOYLU
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Tolga Kağan TEPE
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Özgür KALAFAT
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ali Osman TEZCAN 
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Aytuğ Kaan ÖZTÜRK
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Gamzehan BİNİCİ
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Yasemin KALAFAT
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Dursun SEFEROĞLU
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Arzu ARSLAN
Şebinkarahisar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Selvinaz TOPÇU
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Erhan İŞLER
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Alparslan TÜFEKÇİ
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Kenan YANMAZ
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Onur TEKOĞLU
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Birkut GÜLER
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ahmet Mustafa ÖZTÜRK
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Akın YILDIRIM
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Adil KONDİLOĞLU
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Nurdan KUMAŞ ŞENOL
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Zekâi BALKAYA
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Zeki AKBAYRAK
Tıp Fakültesi Prof. Dr. Erdal AĞAR 
Tıp Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Tuğrul KESİCİOĞLU
Tıp Fakültesi Doç. Dr. Murat USTA
Tıp Fakültesi Doç.Dr. Ebru ALP
Tıp Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi İlknur YAVUZ
Tıp Fakültesi Hüsamettin YAVUZ
Tıp Fakültesi Dilara BAYRAKTAR
Tirebolu İletişim Fakültesi Prof.Dr. Nazım ELMAS
Tirebolu İletişim Fakültesi Prof.Dr. Günseli BAYRAKTUTAN
Tirebolu İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Murat BİROL
Tirebolu İletişim Fakültesi Araş. Gör. Gökhan TOPTEPE
Tirebolu İletişim Fakültesi Zehra YILMAZ
Tirebolu İletişim Fakültesi Nagehan BEKTAŞ
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Dr. Öğr. Üyesi Hayrettin KARADENİZ
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Refik YILMAZ
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Hasan ÇAMCI
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Halil SUNAR
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Öğr. Gör. Ömer Faruk ÖZTÜRK
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Mustafa Tahir TACAL
Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu  Batuhan SARICI
Turizm Fakültesi Prof. Dr. Eyüp NEFES
Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Paşa Mustafa ÖZYURT
Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Bayram KANCA
Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ömür UÇAR
Turizm Fakültesi Murat SARIİPEK
Turizm Fakültesi Berk Barkın CİĞER
TÖMER Rahim KIZGUT
TÖMER Handan AYDIN BAŞOĞLU
TÖMER Osman ALBAYRAK
TÖMER Cihat BIÇAKCI
TÖMER Özlem AKTAŞ
Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörlüğü Öğr. Gör. Abdullah DEMİR
Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörlüğü Yusuf ULU
Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörlüğü Ousseini ZOROME
Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) Dr. Öğr. Üyesi  Mithat ÇİÇEK
Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) Öğr. Gör.Sultan Murat YILMAZ
Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) Muammer DUMLU
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr. Gör. Yeşim YILMAZ
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr. Gör. Şule TURAN
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr. Gör. Yunus Emre TAŞKIN
Yabancı Diller Yüksekokulu Aytül OKŞAN YAYLI
Yabancı Diller Yüksekokulu Melike Ebrar UÇAN
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Daire Başkanı Coşkun ŞENTÜRK
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü Necati ORAL
Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Çevre Mühendisi Zeynep Berkim TALIÇ