Kalite Topluluğu Öğrenci Konseyi Tanışma Toplantısında Stand Açtı

22 Aralık 2021 Çarşamba

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi tarafından 22 Aralık 2021 Çarşamba günü 11:30-14:00 saatleri arasında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi zemin katında, eş zamanlı olarak da ilçelerde, ilçe birimlerinin belirledikleri alanlarda; öğrencilerin birbiriyle tanışması, kaynaşması amacıyla tanışma toplantısı düzenlendi.

Toplantı; Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından "Fındık" temalı ihtisas üniversitesi olarak ilan edilmesi ve seçimleri yeni yapılan konsey başkanlığının göreve başlaması sebebi ile fındık konusunda farkındalık yaratmak, fındığı Üniversitemiz öğrencilerine tanıtmak,  dağıtımını yapmak, öğrenci konsey başkanlığının öğrenci toplulukları ve topluluk üyesi olmayan öğrenciler ile tanışmasını, bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamak, toplulukların stant açarak tanıtımlarını, üye kayıt alımlarını yapmaları için gerçekleştirildi.

Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğü eş güdümü ile kurulan Giresun Üniversitesi Kalite Öğrenci Topluluğu da etkinlikte stant açarak, öğrencilere topluluk hakkında bilgiler verdi ve üye kayıtları alındı.

Toplantıda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem, Prof. Dr. Hüseyin Peker, Prof. Dr. Gürol Yıldırım, akademisyenler ile öğrenci topluluklarının temsilcileri bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.