İslami İlimler Fakültesi ile Çevrim içi “Kurum Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı” Gerçekleştirildi

07 Haziran 2022 Salı

Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğü rehberliğinde gerçekleştirilen akreditasyon bilgilendirme toplantıları çerçevesinde; üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Dekanlığının talebi üzerine İlahiyat Akreditasyon Ajansı (İAA) yönetim kurulu ve takım üyeleri Doç. Dr. Rıfat TÜRKEL, Doç. Dr. Ahmet TÜRKAN ve Dr. Ümit AKTI tarafından 07 Haziran 2022 tarihinde “Kurum Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen toplantıda akreditasyon süreçleri ve rubrik tabanlı değerlendirme sistemi hakkında bilgiler verildi, katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

Toplantıya; üniversitemiz Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Şanal, Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğünden Öğr. Gör. Firdevs İclal KARATAŞ AYDIN, Öğr. Gör. Hakan SİPAHİ ve Şube Müdürü Seyfi GÖKTEKİN, İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ali YILMAZ ile birlikte fakülte birim kalite komisyonu üyeleri, öğretim üyeleri ve idari personel katıldı.