Üniversitemiz Mezunlar Toplantısı Gerçekleştirildi

19 Aralık 2023 Salı

Üniversitemiz, 2025-2029 Stratejik Planlama Süreçleri kapsamında, 19 Aralık 2023 Salı günü mezunlarımızla çevrim içi bir toplantı düzenledi.Bu toplantının amacı, mezunlarımızın önümüzdeki beş yılın planlamasında dış paydaş bakış açısını değerlendirme sürecine katkı sağlamak, görüş ve önerilerini alarak üniversitemizin gelecek stratejilerini şekillendirmektir.

Toplantı, Rektör Baş Danışmanı ve aynı zamanda Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörü olan Prof. Dr. Mustafa Şanal'ın moderatörlüğünde gerçekleşti. Katılımcılardan, önümüzdeki beş yılın planlamasına dair değerli katkılarda bulunmaları, üniversitemizle ilgili düşünce, öneri ve görüşlerini paylaşmaları istendi. Farklı sektörlerde çalışan ve eğitimlerine devam eden mezunlar, üniversitemizden aldıkları eğitim ve sonraki deneyimlerini detaylı bir şekilde değerlendirdi.

Toplantı sonunda, mezunlarla iletişimi artırmak ve benzer toplantıların devamını sağlamak amacıyla bir iletişim sistemi kurma kararı alındı. Toplantıya Koordinatör Prof. Dr. Mustafa Şanal'ın yanısıra Koordinatör Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Hakan Sipahi ve Seyfi Göktekin, Koordinatörlük personeli Öğr. Gör. Osman Serdal Karapınar katıldı.